Hlavní a nejdůležitější činností společnosti CECG, a.s. je vývoj informačního systému elektronické zdravotní knížky ZDRAVEL, na kterou jsou navázané i další vývojové větve.

Vyvážený tým

Do dnešní doby se společnosti CECG a.s. podařilo vytvořit fungující tým čítající více než 30 vývojářů, který je tvořen jak začínajícími juniory, tak zkušenými seniorními programátory. Snažíme se pokrýt co nejšírší spekturm IT světa, a proto se zaměřujeme na vývoj webových řešení, mobilní aplikace (iOS, Android), databázová řešení a IoT řešení.

Jdeme s dobou

Společnost aktivně podporuje další profesionální a akademický růst svých zaměstnanců. Naši vývojáři se pravidelně účastní významných konferencí a školení tak, aby naše projekty vždy splňovaly nejpřísnější kritéria za použití nejmodernějších technologií.

Stavíme na ověřených technologiích

MongoDB

MongoDB je databázové řešení, které nabízí dostatečné zabezpečení a modularitu pro naše projekty.

Microsoft

Náš klíčový partner pro vývoj a chod našich produktů. Většina našeho vývoje využívá technologie .NET. Microsoft také využíváme pro serverová řešení.

Swift

Swift je programovací jazyk vyvinutý společností Apple, pro vytváření aplikací iOS neboli pro iPhone, iPad apod.

Java

Java je objektově orientovaný programovací jazyk, který vyvinula firma Sun Microsystems. Jde o jeden z nejpoužívanějších programovacích jazyků na světě. Aktuálně jej využíváme pro vývoj aplikací pro platformu Android.

Jira

Nástroj pro podrobné plánování projektů, evidenci úkolů, reporting práce vývojářů nebo hlášení chyb ve vyvinutém řešení.

Confluence

Vedení dokumentace k projektům. Slouží jako hlavní zdroj informací k vývoji.

Vývojové divize

01.

Webové portály

Dnešní doba již není o desktopových aplikacích, ale zejména o webových službách dostupných odkudkoli z jakéhokoliv zařízení. Ani my nezůstáváme pozadu a vývoj webových portálů v našem portfoliu tak nemůže chybět.

02.

Mobilní aplikace

Chceme, aby uživatelé našich systému mohli mít důležité informace stále u sebe. Mobilní zařízení vnímáme jako středobod uživatelského rozhraní, a proto věnujeme mobilním aplikacím velkou pozornost.

03.

Technická podpora

Když našim klientům něco nefunguje, náš tým technické podpory je vždy připraven operativně zasáhnout. Vyvinout kvalitní IT řešení je jedna věc, ale technická podpora bývá často mnohem důležitější.

04.

Jádro systémů

Bez kvalitních základů dům nepostavíte a stejně tak se bez dobrého backendu neobejdou naše systémy. Pokud chce náš zákazník dodat pouze jádro a uživatelské prostředí si navrhnout sám, náš tým je připraven.

05.

Databáze

Jsme velmi hrdí na vývojový tým, kterému se podařilo vyvinout rychlou databázi schopnou obsluhovat miliony klientů. Pro zvýšení její efektivnosti využíváme strukturu Mongo DB, která je jako dělaná pro klientská strukturovaná data.

06.

Emergentní komunikační brány

Emergentní komunikační brány nám umožňují komunikovat s ostatními systémy. Díky tomu můžeme přijímat zdravotní data jiných systémů a v případě emergence data odesílat do informačních systémů záchranných složek.